CZ / EN / DE
Banner 5
Banner 1
Banner 2
Banner 3
Banner 4

Kontakty

RKL Slévárna, s.r.o.
Hlučínská 633
747 22 Dolní Benešov
Česká republika

IČ: 62301918
DIČ: CZ62301918

Tel.: +420 553 677 679
Fax: +420 553 677 697

E-mail: info@rklslevarna.cz

Vedení

Ing. Ivo Pastor Ředitel společnosti +420 553 677 678 pastor@rklslevarna.cz

Ing. Vladimíra Polomská Asistentka ředitele, personalistka +420 553 677 679 polomska@rklslevarna.cz

Výrobně-technologické oddělení

Ing. Radek Dominik Vedoucí výrobně-technologického oddělení +420 553 677 688 dominik@rklslevarna.cz

Martin Šustek Technolog +420 553 677 689 sustek@rklslevarna.cz

Ing. Jan Olšovský Technolog +420 553 677 688 olsovsky@rklslevarna.cz

Rudolf Foltýnek Technolog +420 553 677 687 foltynek@rklslevarna.cz

Jiří Hrbáč Technolog +420 553 677 689 jhrbac@rklslevarna.cz

Ing. Pavel Kaspřík Technolog +420 553 677 688 kasprik@rklslevarna.cz

Obchodní oddělení

Ing. Ivo Oleják Vedoucí obchodního oddělení +420 553 677 677 iolejak@rklslevarna.cz

Ing. Petra Cviková Obchodní oddělení +420 553 677 684 cvikova@rklslevarna.cz

Ing. Pavla Kavanová Obchodní oddělení +420 553 677 686 kavanova@rklslevarna.cz

Ing. Barbora Nedomová Obchodní oddělení +420 553 677 685 nedomova@rklslevarna.cz

Oddělení kontroly kvality

Ing. Ondřej Kudělka Manažer kvality +420 553 677 699 kudelka@rklslevarna.cz

Jiří Vinárek Odborný referent kontroly kvality +420 553 677 692 vinarek@rklslevarna.cz

Jan Fogaš Referent kontroly kvality, 3D měření +420 553 677 692 fogas@rklslevarna.cz

Audit

Ing. Ondřej Kudělka Manažer kvality +420 553 677 699 kudelka@rklslevarna.cz

Ing. Marcel Štantejský OZO BOZP / Auditor   audit@rklslevarna.cz

Zkušebna

Jan Kostřica Vedoucí Zkušebny +420 733 521 632 kostrica@rklslevarna.cz

Oddělení plánování a expedice

Leo Moch Vedoucí oddělení plánování a expedice +420 553 677 694 moch@rklslevarna.cz

Michal Spruch Referent plánování a expedice +420 553 677 693 spruch@rklslevarna.cz

Cidírna

Otakar Ševčík Mistr cidírny +420 553 677 691 sevcik@rklslevarna.cz

Modelárna

Bruno Mertens Vedoucí modelárny +420 725 790 513 mertens@rklslevarna.cz

Lukáš Dědoch Modelárna +420 725 790 514 dedoch@rklslevarna.cz

Tavírna

Ing. Maxmilián Slanina Vedoucí tavírny +420 553 677 695 slanina@rklslevarna.cz

Nákupní oddělení

Pavel Hrbáč Nákupní oddělení +420 553 677 683 phrbac@rklslevarna.cz

Ing. Přemysl Baar Nákupní oddělení +420 553 677 682 baar@rklslevarna.cz

Technický rozvoj

Ing. Václav Šimeček Vedoucí technického rozvoje +420 731 577 522 simecek@rklslevarna.cz

Ekonomické oddělení

Ing. Sylva Mrkvová Vedoucí ekonomického oddělení +420 553 677 681 mrkvova@rklslevarna.cz

Miroslava Kušnírová Ekonomické oddělení +420 553 677 681 kusnirova@rklslevarna.cz

VVUÚ 2012 – 2018 VVUÚ 2012 – 2018
WCA 2017 - 2018 WCA 2017 - 2018
Bureau Veritas 2012 – 2020 Bureau Veritas 2012 – 2020 TÜV SÜD Czech s.r.o. 2016 - 2019 TÜV SÜD Czech s.r.o. 2016 - 2019 DNV GL – Pravidla pro specifikaci - Lodě  DNV GL – Pravidla pro specifikaci - Lodě DB 2008 – 2011 DB 2008 – 2011
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít